How To Take Better Concert Pictures in 30 Seconds

خیریه در سالی که گذشت!

این روزها موسسه خیریه نورالزهرا(س) با رویکردی جدید و پرانگیزه‌تر از همیشه خود را آماده می‌کند تا وارد بیست و هشتمین بهار زندگی‌اش شود. گزارش پیش‌رو خلاصه‌ای است از عملکرد خیریه در سال گذشته و چشم‌اندازی که فقط با همدلی شما خیّرین بزرگوار میسر خواهد شد. با مرور این مهربانی‌ها به استقبال فردایی بهتر می‌رویم. باشد که طراوت بهار در زندگی هر روزه‌مان تا پایان سال جریان داشته باشد. سال نو مبارک! دل‌تان شاد! نوروز 1403.

How To Take Better Concert Pictures in 30 Seconds

شایسته است تمامی خیریه‌ها مدرن شوند و از این الگو استفاده کنند.

How To Take Better Concert Pictures in 30 Seconds

توانمندسازی در 10 محور

وقتی حرف از توانمند‌سازی‌ افراد برای دست‌یابی به شغل می‌شود، اسم خیریه نورالزهرا(س) هم در کنار آن دیده می‌شود. این خیریه با تشکیل یک گروه تخصصی توانسته افراد زیادی را مشغول به یک کار و حرفه کند. خب شاید بپرسید که چطوری این کار را انجام می‌دهیم. چون به هرحال کار سخت و پیچیده‌ای است. در مرحله اول باید بدانیم کسانی که مدت‌ها بیکار بوده‌اند و معیشت‌شان وابسته به دیگران و خیریه‌ها بوده است، از نظر فکری و روحی آسیب‌دیده هستند و باید اعتماد به‌نفس و خودباوری لازم در آن‌ها زنده شود. ما قدم اولی که برمی‌داریم همین اصلاح ذهنی و تلاش برای ایجادِ خودباوری است. در محله دوم، بر اساس استعدادهای خودشان و نیاز بازار، باید مهارت‌های شغلی کسب کنند که ما زمینه‌های لازم برای این مهارت‌آموزی را فراهم می‌کنیم. از جمله تشکیل کلاس آموزشی، تامین هزینه‌ی شرکت در دوره‌های مختلف و کارهایی از این قبیل. مرحله آخر این است که ما برای این افراد آموزش‌دیده که توانسته باشند اخلاق حرفه‌ای را هم در خودشان ایجاد کنند، شغل پیدا می‌کنیم و به بازار کار، معرفی‌شان می‌کنیم. خلاصه این‌که ما معتقديم که باید کاری کرد که افراد روی پای خودشان بایستند، نه این‌که دست‌شان را به سوی دیگران دراز کنند و کمک بخواهند.

نمونه تفاهم نامه با مددخواه

Gadgets That Make Your Smartphone Even Smarter

رویکرد خیریه نورالزهرا توانمندسازی و اشتغال می‌باشد. با این حال، دسته‌ای از افراد تحت پوشش به اندازه‌ای زمین‌گیر و ناتوان هستند که یا توانایی انجام کار را ندارند و یا به دلیل کهولت سن و امراض گوناگون، به هیچ عنوان و تاکید می‌کنیم به هیچ عنوان، فرصتی برای توانمندسازی ندارند. موسسه این افراد را غربال کرده و با نگاه پرهیز از تن‌پروری و عدم پرداخت قرض‌الحسنه‌های بی‌هدف، یک تفاهم‌نامه دوجانبه بین موسسه و سرپرست خانواده منعقد می‌شود و موسسه حمایت خود را مشروط به رعایت مفاد تفاهم‌نامه می‌سازد.

نمونه تست شخصیت

Gadgets That Make Your Smartphone Even Smarter

این تست‌ها به این علت گرفته می‌شوند که روح و روان شخص را تحلیل کنند. نتیجه خروجی تست شخصیت از لحاظ قالب، دقیقا مشابه نتیجه یک آزمایش بیمارستانی است که به عنوان مثال می‌گوید اسید اوریک دارید یا فشار خون بالا را گزارش می‌دهد و... منتها تست شخصیت، مسائل روحی را زیر ذره بین قرار می‌دهد.

Gadgets That Make Your Smartphone Even Smarter

نسبت کل جمعیت به تعداد شاغلان

به‌روزرسانی:
1402/12/28

کمک‌های معیشیتی 1402 به تفکیک نقدی و غیرنقدی (ریال)

نقدی

1

غیرنقدی

1
به‌روزرسانی:
1402/12/28

کمک‌های موسسه به تفکیک بلاعوض و قرض‌الحسنه (ریال)

بلاعوض

1

قرض‌الحسنه

1