سخن مدیرعامل

امروزه با توجه به تحولات اقتصادی و اجتماعی، زندگی بسیاری از هموطنانمان با چالش‎ها و مسائل جدیدی  مواجه شده است. پدیده‎هایی همچون فقر، آسیب‎های اجتماعی‎، فساد، بیماری و… به مسائل کلیدی برای جامعه تبدیل شده‎اند که می‎تواند آینده‎ی ما را تحت تاثیر قرار دهد.

لذت کار نیک و کمک به نیازمندان و مستمندان تجربه‎ای است که با هیچ احساسی قابل وصف نیست و علی رغم مشکلات، این احساس بیش از 25 سال بنده را در این امر فعال نگه داشته است که خداوند را شاکرم که هر روز فرصت دوباره‎ای برای ادامه این مسیر به بنده می‎دهد.

خیلی اوقات به دلیل مواجهه با مشکلات بسیاری از مردم، شب را با چشمانی اشکبار به صبح رسانده‎ ام و از خداوند مهربان خواسته ‎ام در این راه همراهم باشد تا بتوانم قدمی موثر در این مسیر بردارم.

معتقد هستم که انجام کار نیک، تنها بخشیدن مال نیست؛ بلکه گوش کردن به درد دل این عزیزان و فهم مشکلاتشان نیز می‎تواند اثری خوب در زندگی آن‎ها داشته باشد. شاید یک کمک فکری یا اشتراک گذاری توانایی‎های فردی تاثیر بیشتری از کمک مالی داشته باشد.

مؤسسه خیریه نورالزهرا (س) با کمک همکاران و مددکاران خود توانسته یک مجموعه پرتلاش و صمیمی ایجاد کند که فضایی را باز کنند برای همکاری با همه افراد جامعه که دغدغه فعالیت‎های اجتماعی دارند. با کمک شما عزیز مهربان، می توانیم اتفاقات خوبی را برای جامعه رقم بزنیم.

ما هستیم و به همراهی شما نیکوکاران گرامی نیازمندیم.

ما می خواهیم مهربانی جهانی شود.

ومن ا… التوفیق

سید حسن نواب کاشانی